Hakkımızda

Hakkımızda

 

B&St  Yapı Denetim, ilk olarak 595 sayılı KHK esaslarına göre 5 Eylül 2000 tarihinde kurulmuştur. 595 sayılı KHK’nin 26 Mayıs 2001 tarihinde Anayasa Mahkemesi’nce iptal edilmesinden sonra yürürlüğe giren 4708 sayılı yasaya uygun gerekli düzenlemeleri yaparak 
5 Kasım 2001 tarihinde ‘Yapı Denetimi İzin Belgesini’ almıştır.

B&St  Yapı Denetim, faaliyetlerini devam ettiren Marmara Bölgesi’nin ilk yapı denetim firmasıdır ve bugün hala kalite politikasından, kolektif çalışma anlayışından bir ödün vermeden Türkiye genelinde çalışmalarına devam etmektedir.

 

 

Vizyon- Misyon/ Değerlerimiz

Köklü bir Yapı Denetim firması olarak Türkiye’de, modern dünyanın ve çağdaşlaşmanın bir gereği olan kaliteli, güvenli, dünya standartlarında, estetik yapıları oluşturmaktır. Çalışmalarımızda hedefimiz; can ve mal güvenliğinin korunması için, yapıların üretiminde kalite ve güvenlik standartlarını en üst düzeyde uygulatarak geleceğe güvenle bakılmasını sağlamaktır.

B&St  Yapı Denetim olarak misyonumuz, yapının “Kanun, Yapı Denetim Uygulama Yönetmeliği ve İlgili Genelgeler”e göre tamamlanmasını sağlayarak, kaliteli, ekonomik ve dünya standartlarında bir üretim gerçekleştirmektir.

Firma olarak, çalışanın mesleki yeterliliğini, projenin ilgili şartname, yasa ve standartlara uygunluğunu büyük bir titizlikle denetleriz. Bunun verdiği güvenle, deprem kuşağında yer alan Türkiye’nin coğrafi koşullarının gerektirdiği yasalar uyarınca sağlam ve güvenilir yapılar üretilmesinin sorumluluklarını üstleniriz.

B&St, gelecekte de sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek en büyük rakibi olan kendisini her zaman aşacaktır. Böylece müşterilerinin güveni ve desteği ile sektördeki liderliğini koruyarak, belediyecilik felsefesini bilen, özel sektörün dinamizmini taşıyan profesyonellerden oluşan kadrosuyla Türkiye’ye en iyi şekilde hizmet etmeye devam edecektir.